Laye na přání

Lay na přání - Královská láska

20. ledna 2018 v 13:24 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na první z nich, pojmenovaný jako Královská láska. :-) Co se týče zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 5 avatarů, 4 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)


Lay na přání - Třešňový květ

24. března 2017 v 15:34 | Dincie
Ahojky! :-D Jak už jsem psala, laye s třešňovou tématikou se pro mě ukázaly jako pěkný oříšek... :-D V čem je takový problém? Inu, nejtěžší je na tom vystihnout to správné sladění - aby lay nepůsobil příliš přeslazeně, ale přitom aby barevně ladil, aby nebyl přeplácaný, nebo naopak strašně prázdný. :-) Tohle všechno u rozkvetlých třešňových květů strašně rychle hrozí a vybalancovat to tak, abych byla s výsledkem v závěru spokojená, mi trvalo opravdu hodně dlouho. :-D :-) Nakonec vznikly dva třešňové laye, vy se právě díváte na první variantu. Druhou najdete zde. ;-) I tento lay se pokusím nabídnout Opici, :-) a až pokud jej odmítne, poputuje do volných designů, odkud si o něj může už kdokoliv další napsat...:-) ;-), bonusky k němu jsou v podobě: 8 avatarů, 6 propagací blogu (které současně mohou plnit i funkci buttonků), 3 popisků do komentářů, 15 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do textu + 1 do menu a 2 malých náhledů. To bude asi všechno, mějte se moc krásně, s opojením prvních jarních dní, ahoj! ;-) ;-) :-D


Lay na přání - Bylo nebylo

2. října 2015 v 16:24 | Dincie
Ahojky! :-) Pátá manekýnka právě oblékla nový lay na přání pro Juliet Rocks, který je opět sladěný do tématiky parádního seriálu Once upon a time. V layi měl být někde umístěn typický hrad/zámek pověstných Krasoňových a ladění do modré barvy. Tématiku Once mám ráda, jak už jsem se asi zmínila minule, a proto jsem si tvorbu tohoto laye opravdu užila. :-) Nyní už záleží na Juliet, jak se bude lay líbit jí. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 11 avatarů, 9 propagací blogu, které se dají zároveň použít i jako buttonky (2 v 1 :-D), 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude z mé strany patrně všechno. Mějte se moc krásně, ba přímo pohádkově, ahoj! :-D ;-) :-D

Lay na přání - Dračí květ

22. března 2015 v 11:48 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady konečně další lay na přání! :-D Dragon's flower, nebo-li Dračí květ je vlastně takovou pomyslnou oslavou světlého pozitivního fantasy a všeho, co k tomu patří. Lay jsem zamýšlela na přání pro Hermi a Efi, ale netuším, jestli se jim bude líbit a jestli ho budou chtít..., ostatně, můžou si vybrat, jestli jim bude třeba více vyhovovat tento, nebo druhý pro ně zamýšlený lay. To už nechám na nich. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 6 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-D To bude asi všechno, mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-) :-)

Lay na přání - Svět duhy

22. září 2013 v 21:07 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další lay na přání, tentokrát pro Lesoslavu s krásným tématem obrázků Josephine Wall, fantazie a ladné nálady kouzel. :-) Co se týče Portálu - už jsem zmínila všechno, co jsem sdělit chtěla, takže k předchozímu článku už se nehodlám dále vyjadřovat, unavuje mě to. :-) Takže...přejdu rovnou k mým obavám, ohledně tohoto laye, protože jsem se bála, že bude nemožné skloubit obrázky této autorky tak, aby jich více pohromadě vypadalo dobře, protože každý jeden samotný je unikát se 100% využitým místem...:-D Bonusky k layi jsou v podobě : 2 malých náhledů, 4 buttonků - klikaček, 7 avatarů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 propagací blogu, 10 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. :-) To bude všechno, mějte se krásně, ahoj, jako byste zavítali do čarovného světa barev a něžných tónů...a mohli se tak kochat vší nádherou...ahoj! :-) ;-) :-)


Lay na přání - Turnaj tří kouzelníků

31. srpna 2013 v 20:17 | Dincie
Ahoj! :-D Pátá manekýnka má příležitost nosit další lay na přání pro Claire, s tématem Harryho Pottera, konkrétně čtvrtého dílu turnaje tří kouzelníků...jakpak se vám vyvolené trio líbí? :-D Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu, 3 portrétků a 2 malých náhledů. To bude všechno. Doufám. :-) Mějte se krásně, ahoj, jako byste mohli plesat s Harrym a třemi dalšími soutěžícími turnaje tří kouzelníků v Bradavické škole a vychutnávali si tu pohodovou, slavnostní atmosféru plesu...Ahoj! ;-) :-) :-)


Lay na přání - Zelený drak

21. července 2013 v 17:00 | Dincie
Ahojky! :-) A...toto je druhá verze laye pro Dragell. První verzi naleznete ZDE. :-) A já jsem fakticky zvědavá, který si Dragell vybere...:-D Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 6 avatarů, 6 předělovaček - 3do textu + 3 do menu, 3 buttonků - klikaček, 8 popisků do menu, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů...a 2 malých náhledů. :-) To bude všechno. :-) Mějte se moc a moc krásně, jako byste při procházce kouzelným fantasy lesem spatřili vyhřívat se smaragdového draka a jeho křišťálový poklad...Ahoj! :-) :-D :-D


Lay na přání - Harry Potter

31. května 2013 v 20:14 | Dincie
Ahojky! A je zde nastoupený další lay na přání. :-) V. manekýnka se nám trošku rozjela...:-D ale myslím si, že vám to nevadí. Snad. :-D Tento lay je vytvořený na přání pro Claire s tématikou, jak už vidíte, Harryho Pottera. :-) Nemohla jsem odolat a nevybrat do něj i menší sadu postranních obrázků, zvláště Ronův výraz nad zlomenou hůlkou doufám, že oceníte...:-D Dále jsou k layi samozřejmě i nějaké bonusky v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 10 popisků do menu, 3 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude celé, pokud jsem něco opomněla, můžete si všechno prohlédnout ve velkém náhledu níže. ;-) Mějte se krásně, jako byste měli možnost na víkend zavítat do kouzlami protkané říše Harryho Pottera...Ahoj! ;-)


Lay na přání - Vlčí noc

15. května 2013 v 19:17 | Dincie
Ahojky! :-D Mám pro vás na koukání další lay na přání. :-) Tentokrát je pro DeeDee-Respiru, s tématem lesa, dívky s vlkem a úplňku s hvězdami. :-) Mám pocit, že je to jeden z mála layů, který se mi povedlo splnit přesně i včetně barev. :-D Tak teď jenom doufám, že se jí bude i líbit. :-)Doufám...Bonusky jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu, 1 do textu a 2 malých náhledů. To bude asi závěr všech bonusků...Mějte se krásně, jako byste v duchu přátelství a dobrodružství kráčeli lesní půlnocí a spočinuli u tajemné lesní tůňky, která zrcadlí ty nejkrásnější hvězdy...ahojky! :-) :-D :-)


Lay na přání - Hvězdný déšť

30. dubna 2013 v 19:32 | Dincie
Ahojky! :-) Čáry máry...a je tady další lay na přání. :-D Pro Kate s tématem měsíce, jezera a tmavších tónů. Chtěla jsem zkusit zase něco trošku jiného, ale nevím, jestli se jí tedy bude lay líbit. Pokud ne, přesunula bych ho do volných - a byl by případně k dispozici zájemcům. :-) Ale prvotní volba je na Kate. :-) Jinak...hrozně mě bavilo hrát si s barvami a světly. Je to vlastně po kratší-delší odmlce tmavý fantasy lay s pozitivní tématikou, nikoli depresivního temného fantasy. :-D (...) Bonusky jsou v podobě : 7 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 5 předělovaček - 3 do menu a 2 do textu, 3 propagace blogu, 2 malých náhledů, 3 popisky do komentářů a 19 popisků do menu. A tím asi bonusky končí...pokud jsem na nic nezapomněla, ale to už můžete zjistit sami z velkého náhledu. :-) Mějte se moc krásně, medově, jako byste procházeli za vlahé jarní noci přístavem snů a za přítomnosti deštníku bytí si užívali hvězdný déšť...déšť, kdy padají hvězdy. Déšť, kdy padají přání. ;-) Ahoj! ;-) :-D :-)


Slavnostní zahájení už V. manekýnky!!!

27. února 2013 v 12:32 | Dincie
Ahojky! :-) Já vím, říkala jsem, že manekýnka číslo 5 nebude :-D, ale stejně tady ten blog visel...nic na něm nebylo a tudíž sloužil jen jedinému účelu - zabíral zbytečně paměť. :-( No...a protože rušit se mi ho opravdu nechtělo a zrovna jsem neměla na 1.-4. manekýnce místo, tak se blog hodil...a já tímto slavnostně otevírám kulatou, 5. manekýnku layem jménem "Čajový králíček - verze B", která je už na první pohled trošku širší a možná i nepatrně tmavší, než originál...:-) Je to docela vtipné, protože lay, který byl původně volný, jsem tímto na přání upravila do větší šířky a vznikla tím verze B původního Králíčka. Úplně jednoduché, já vím. :-D Každopádně úprava je pro Momo-chan a já doufám, že se jí bude verze B líbit, bude vyhovovat její představě a tak dojdeme obě ke spokojenosti...:-D :-) :-) Také jsem vyrobila 6 popisků navíc, přímo pro Momo-chan. Ostatní bonusky vypisovat nebudu, ty si můžete prohlédnout u původního Králíčka, neboť jsou, až na komentářovky, stejné. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-)


 
 

Reklama